SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yücel Ballık Ortaokulu Müdürümüze Geçmiş Olsun Ziyareti
![Yücel Ballık Ortaokulu Müdürümüze Geçmiş Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_03/02151829_2.jpg)
Yücel Ballık Ortaokulu´nun değerli Müdürü Vecihi Akbaba geçirmiş olduğu bel fıtığı rahatsızlığı sonucu ameliyat olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Koray Oktay ÖZTEN, şube müdürleri ve okul idarecilerimiz ile birlikte Vecihi AKBABA´yı evinde ziyaret etmiş ve geçmiş olsun dileklerini iletmişlerdir. Şube müdürleri ve okul müdüreleri kendisine acil şifalar dileyerek, en kısa sürede kendisini aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler.