SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yarını İnşa Et Projesi İl Birincisi Yunus Çiloğlu MTAL
![Yarını İnşa Et Projesi İl Birincisi Yunus Çiloğlu MTAL](/meb_iys_dosyalar/2018_06/11111158_1.jpg)
Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı´nın Sakarya il genelinde düzenlediği yarışmada 54 proje içinden ilçemiz okullarından Yunus Çiloğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi´nin "Ardunio ile Trafik Sinyalizasyonu" Projesi birinci olmuştur. Projede emeği geçen öğrencilerimizi ve onlara destek olan öğretmenimiz Selman IŞIK´ı ve idarecilerimizi tebrik ediyoruz. 9 Haziran 2018 Cumartesi Agora AVM´de saat 14:00´da yarışmaya katılan diğer projelerle birlikte sergilenecektir.