SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Voleybol Turnuvası
Erenler İlçe MEM tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası finalleri ödül töreni bugün saat 19.00´da Şen Piliç Mesleki ve Teknik nadolu Lisesi Spor Salonu´nda yapılacaktır. Final karşılaşması 19.30´da 3.lük, 4.lük maçı ile başlayacaktır. Akabinde final maçı ve ödül töreni yapılacaktır. Tüm kurum çalışanlarımız davetlidir. Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü![Voleybol Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_14094738_voleybolturnuvas.jpg)