SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Voleybol Turnuvası Sonuçları
![Voleybol Turnuvası Sonuçları](/meb_iys_dosyalar/2017_05/11145531_IMG-20170509-WA0049.jpg)
Erenler ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen öğretmenler arası voleybol turnuvası oynanan final müsabakası ile sona erdi. Finalde karşılaşan Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu ile Yücel Ballık Ortaokulu´nun müsabakası oldukça çekişmeli geçti. Maçı 3-2 kazanan Yücel Ballık Ortaokulu birinci oldu. 1. ve 2. olan takımların kupa ve madalyalarını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rıdvan ACAR verdi. Turnuva sıralaması:
1. Yücel Ballık Ortaokulu
2. Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu
3. Ali Dilmen Anadolu Lisesi
4. Milli Eğitim