SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEV Esat Egesoy Başgöz İlkokulundan İl Birinciliği
![TEV Esat Egesoy Başgöz İlkokulundan İl Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2017_04/14152344_1.jpg)
Türkiye Yeşilay Cemiyetinin “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında düzenlediği “Bağımlılık” konulu yarışmada TEV Esat Egesoy Bedia Başgöz İlkokulu 3/A Sınıfı öğrencimiz Aslı Eylül KUMAŞ Edebi eserler dalında İl Birincisi olarak Türkiye Finallerinde İlçemizi ve İlimizi temsil etmeye hak kazanmıştır. Başarılarından ötürü öğrencimizi ve Sınıf Öğretmenimiz Fatma MACİT’ i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.