SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sakarya Bilim Yolculuğunda” Bilim Şenliği

TÜBİTAK Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında Müdürlüğümüzce yürütülen Sakarya Bilim Yolculuğunda Bilim Şenliği Ana Organizasyonu 15-16 Şubat 2017 tarihlerinde Sakarya Serdivan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecektir. Şenlik; Sakarya Üniversitesi, Serdivan Belediyesi, Sakarya Afad İl Müdürlüğü, Serdivan Fikir Sanat Akademisi, Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi gibi kurumların işbirliği ile düzenlenecek olup eğlenceli bilimsel deneyler, bilim atölyeleri, film ve planetaryum gösterileri, zeka oyunları atölyesi, mühendislik atölyeleri, robotik ve astronomi faaliyetleri, afetten korunma yöntemleri ve bilimsel söyleşiler gibi etkinlikler şenlikte yer alacaktır. 

Şenlik kapsamında kurulacak atölyeler, her yaştan öğrencilerin, öğretmenlerin, bilime meraklı kişilerin ziyaretine açık olacaktır. Program hakkında detaylı bilgiye www.sakaryabilimyolculugunda.com adresinden ulaşılabilmekte, rezervasyon ve katılım için sakaryabilimyolculugunda@gmail.com adresine e-posta bilgilendirme yapılabilmektedir. 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.