SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje İrtibat Kişileri

İl Milli Eğitim Ar-Ge Biriminin Duyururusu;

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında başladığımız Proje İrtibat Kişileri Ağı geçtiğimiz yıl süresince etkili olmuş, öğretmenlerimizin olumlu geri bildirimleri bizlere ulaşmıştır.

Proje hazırlama kültürünün yaygınlaşmasını amaçladığımız bu  ağ ile öğretmenlerimizin projelerde yürütücülük deneyimi kazanmalarını da hedefliyoruz. Bu ağ sayesinde, özellikle ilimizde her türlü proje başvuru ve proje çalışmasının (Bilimsel, AB, Sosyal, Yerel vb.) niteliği ve sayısı artacaktır. Zaman kaybı olmadan aracısız bir şekilde ilgili arkadaşlarımıza direkt ulaşma imkanı elde edilecektir.

 

Okul/Kurumlarımızda görevli, tercihen projeler, yarışmalarla ilgilenen, motivasyonu yüksek, istekli, proje hazırlama seminerine katılmış, e-posta takibini düzenli olarak yapan, proje hazırlama konusunda istekli öğretmenlerimizden EN AZ 1 öğretmenimizin bilgilerinin  http://sakaryaarge.meb.gov.tr  Duyurular kısmından 30 EKİM 2015 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir.

Ayrıca daha önce irtibat kişisi olup da devam etmek istemeyen öğretmenlerimiz ile okul/kurumdan ayrılan öğretmenlerimiz bilgilerini de iptal talebi işleminden gerçekleştirebilirler.


İyi çalışmalar,

 

 

 

Sakarya İl M.E.M Ar-Ge Birimi

Projeler Ekibi

Valilik Resmi Daireler Kampüsü B Blok

Adapazarı / Sakarya

Tel : +90.264.251 36 14 – 15 – 16  (Dahili:1219)

e-posta: projelerekibi54@meb.gov.tr

                  projelerekibi54@gmail.com

Web : sakaryaarge.meb.gov.tr

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.