SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Hazırlama Eğitimi (PCM)

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı işbirliği ile 29-30 Haziran tarihinde Proje Hazırlama Eğitimi (PCM) gerçekleştirilecektir. Söz konusu eğitime Sakarya Merkez ve ilçelerinde görev yapan öğretmenler başvurabilecektir. Uygulamalı olarak bölgesel, ulusal ve uluslararası destek programlarından yararlanma konusunda proje hazırlanması ve yazılması konusunda eğitim verilmesi planlanmıştır. Eğitim süresi boyunca teorik bilgilerin yanı sıra grup çalışmaları ile katılımcılar proje hazırlama mantığını pratik olarak da öğreneceklerdir. Program ücretsiz ve sertifikalı olup kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

 

Son Başvuru tarihi : 18 Haziran 2015

Yer : Adapazarı Kız Meslek Lisesi (Değişmesi durumunda katılımcılara bilgi verilecektir.)

Eğitim Tarihi : 29-30 Haziran (4 oturum)

 

NOT: Kontenjanın sınırlı olması nedeniyle başvuru formunda verilen cevaplara uygun olarak katılımcılar belirlenecektir. Eğitime kabul edilenlere telefon ve e-posta ile bilgi verilecektir. Sertifikasyon için oturumların hepsine katılım zorunludur.

 

Başvuru için tıklayınız >>>

 

 

Sakarya İl M.E.M Ar-Ge Birimi Projeler Ekibi

Valilik Resmi Daireler Kampüsü B Blok   Adapazarı / Sakarya

Tel : +90.264.251 36 14 – 15 – 16  (Dahili:1219)

 

e-posta: projelerekibi54@meb.gov.tr

                projelerekibi54@gmail.com

 

Web : sakaryaarge.meb.gov.tr

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.