SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özür Atamalarında Tercih Edilmemesi Gereken Kontenjanlar

BALIKESİR/Altıeylül İlçesi Sevgi Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğü Özür grubu atamalarında II. kademe (757432) Anasınıfı tercihlerine açık görünmektedir. Belirtilen Okulda II. kademede Anasınıfı yoktur.


ERZURUM/Yakutiye ilçesi Halk Eğitim ve ASO Müdürlüğü (970087) İlköğretim Matematik ve Fen Bilgisi alanında boş norm kadro bulunmamaktadır.


Ankara Mamak ilçesi Güzel Sanatlar Lisesi görsel sanatlar branşında norm açığı bulunmamaktadır.

Ankara Mamak ilçesi Şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi Beden Eğitimi branşında norm açığı bulunmamaktadır.

Ankara Etimesgut ilçesi Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi, Türk Dili ve Edebiyatı branşında norm açığı bulunmamaktadır.


AĞRI/Merkez Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulunda Fen Bilgisi branşında Öğretmeni ihtiyacı bulunmamaktadır.


ANKARA/Yenimahalle Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde(123156) Türk Dili ve Edebiyatı branşında öğretmen ihtiyacı bulunmamaktadır.


 

ADANA Sarıçam İlçesi Ömer Kanat Bilen İlkokulunda Norm Kadro fazlası öğretmen bulunması nedeniyle Muhtemelen boşalacak kadro ibaresinin dikkate alınmaması gerekmektedir.


 

İZMİR/Tire İlçesinde bulunan Gökçen Ortaokulunun öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüseyin Bayındır Ortaokulu’na aktarımları yapılmış olup, bu kurumda öğretmen ihtiyacı bulunmamaktadır.


 

SAKARYA/AKYAZI/Kuzuluk Dr. Enver Ören Ortaokulunda Müzik Öğretmeni ihtiyacı bulunmamaktadır.


 

DENİZLİ/ MERKEZEFENDİ/İş Adamları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde(756324) Biyoloji Öğretmeni ihtiyacı bulunmamaktadır.

 

 

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.