SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortak Sınavlar 2.Dönem İşlemleri

27-28 Nisan Çarşamba-Perşembe günleri yapılacak olan 2.Dönem Ortak sınavları ile ilgili açıklamalar:

1.Bu dönem ücretli öğretmenlere görev verilecek olup ekte verilen formun doldurularak 20 Nisan 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar erenler54@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.(Ücretli öğretmenlere gözetmen-yedek gözetmen görevleri verilecektir.)
Ücretli öğretmen görev istek formu için tıklayınız. 

2.Sınavlarda görev yapacak hizmetli personel bilgileri için tıklayınız.(20 Nisan 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar erenler54@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

3.Sınav yapılan okullarımızda görev alan Rehberlik öğretmenlerine sınav görevi verilmeyecek olup bu öğretmenlerimiz sınav süresince kendi okullarında bulunacaklardır.

4.Öğretmen görevlendirmeleri başlamış olup 26 Nisan 2016 tarihine kadar sürecektir.Bu süre zarfında öğretmenlerimizin görev yerleri değişikliği olabileceğinden dolayı okul müdürlüğü tarafından görevlendirmelerin tamamlandığı gün öğretmenlerimize tebliğ edilecek olan görev yerleri esas alınacaktır.Bu konuda öğretmenlerimize bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.