SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Ersoy, mesleki çalışma programının ilk gününde öğretmenlerimizle bir araya geldi![Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2021_09/01102652_DSC_0017.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Ersoy, mesleki çalışma programının ilk gününde öğretmenlerimizle bir araya geldi. Küpçüler İlkokulu, Nurettin Tepe İlkokulu ve Mehmet Gölhan İlkokulu ile Halit Evin Kız / Erkek İmam Hatip Liselerini ziyaret eden Ersoy, öğretmen ve idarecilerle yeni eğitim-öğretim yılına dair sohbet ederken, il içi, iller arası ve mazeret tayinleri ile ilçemize atanan öğretmenlere yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.