SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Servis Şoförlerine Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Semineri Yapıldı.
İI Jandarma Komutanlığı tarafından İlçemiz okul servis şoförlerine bilgilendirme ve bilinçlendirme semineri düzenlendi.![Okul Servis Şoförlerine Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Semineri Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/18111023_IMG_9040.jpg)
Bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları kapsamında Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerinde, İI Jandarma Komutanlığı Trafik Eğitim Timi tarafından İlçemizde öğrenci taşımacılığı yapan servis şoförlerine yönelik; trafikle ilgili tanımlar, trafik kuralları, öğrenci indirme/bindirme kuralları, sürücünün ve rehber personelin uyması gereken kurallar, güvenli sürüş kuralları ve diğer konularda seminer ve eğitim verildi.