SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Yeterliliklerinin Artırılması Projesi-Uzaktan Eğitim

“Öğretmen Yeterliliklerinin Artırılması Projesi” eğitimlerinin ilk etabı olan Uzaktan Eğitim ile ilgili gerekli tanımlamalar tamamlanmıştır.  Söz konusu eğitim ilimizdeki bütün öğretmen ve okul yöneticilerini kapsamaktadır. 

 Eğitime giriş için oyeg.sakarya.edu.tr  adresi kullanılacaktır. 

 Adrese giriş için;

 - Kullanıcı adı olarak her bir kişi isimlerinin ve soy isimlerinin ilk iki harfi büyük harfle (Türkçe olmayan karakter ile) ve TC kimlik numaralarının ilk altı rakamı bitişik olarak yazılacaktır. 

- Şifre olarak ise TC kimlik numaralarının son beş rakamı yazılacaktır.

 

ÖRNEK (Gerçek Kişi değildir.)

 Adı Soyadı        : AÇELYA ŞAHİN

 TC Kimlik No     : 12345678987

 Kullanıcı Adı      : ACSA123456

 Şifre                : 78987

 

Not : İki veya daha fazla ismi yada soy ismi olan kişilerin ilk ismi, ilk soy ismine göre kullanıcı adı türetilmiştir. Kişiler isterlerse profil sayfasından şifrelerini değiştirebilmektedir.

Söz konusu eğitim ile ilgili duyurunun  okulunuz/kurumunuzdaki öğretmen ve yöneticilere imza karşılığı duyurulması gerekmektedir. Eğitim için yukarıda bahsedilen web  sayfası  31/12/2016 tarihine kadar aktif olacaktır. Öğretmenlerimiz istedikleri zaman eğitimleri takip edebilecek, kendilerine sunulan dokümanları indirebileceklerdir.  Eğitim toplam saati 25 saat olup siteye eğitim ile ilgili yüklemeler devam etmektedir

 

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.