SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Yeterlilikleri İhtiyaç Analiz Anketi (Tamamlamayanlar!)

Sistem açılmıştır. Giriş yapmak için TIKLAYINIZ

Bu sefer düzeltmeye izin vermemektedir sistem, giriş sadece 1 kez yapılabilmektedir. Tekrar girildiğinde "YANLIŞ KULLANICI ADI VEYA ŞİFRE YA DA DAHA ÖNCEDEN GİRİŞ YAPTINIZ" uyarısını vermektedir. 

Sakarya İl MEM tarafından 2016–2017 eğitim–öğretim yılı içerisinde Hizmet içi eğitim faaliyetleri dışında öğretmen ve idarecilerimize mesleki ve kişisel yeterliliklerin arttırılmasına yönelik eğitimler düzenlenecektir. Bu doğrultuda eğitimler için düzenlenen ihtiyaç analiz anketi; 19/09/2016 – 23/09/2016 tarihleri arasında sakarya.meb.gov.tr adresinde duyurular bölümünde açık tutulmuş ve anket sonuçlarına göre tam olarak dolduran okullar ekte sunulmuştur. Anketi tam olarak dolduran okullarımıza teşekkür ederiz. Doldurmayan idareci ve öğretmenlerimiz için 05/10/2016 Çarşamba günü 23:59’ a kadar ( tam gün ) sistem yeniden açık tutulacaktır. Anketin ivedilikle doldurulması ve üst bölümde kırmızı olarak yer alan “KAYIT TAMAMLANDI” yazısı görüldüğünden emin olunması konusunda gereğinin yapılması gerekmektedir.

Tamamlayan okullarımızı öğrenmek için tıklayınız.

Tamamlamayan okullarımızın idarecileri bilgi almak için ilçe MEM´i arayabilirler. 

NOT: Önceki seferde doldurmayan idareci ve öğretmenlerimizin gerekçelerinin okul müdürlüğü tarafından öğrenilerek resmi yazı ile ilçemiz müdürlüğüne bildirilmesi gerekmektedir. 

 

Erenler İlçe MEM/ Strateji Bölümü

 

 

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.