SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Nerede Kalmıştık Eğitim Seferberliği'' Projesi hayata geçiyor
![''Nerede Kalmıştık Eğitim Seferberliği'' Projesi hayata geçiyor](/meb_iys_dosyalar/2021_10/13095350_555555555555555.jpg)
Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi'nin himayelerinde "Nerede Kalmıştık Eğitim Seferberliği" Projesi hayata geçiyor. Bu kapsamda Açıköğretim Ortaokulu ve Açıköğretim Lisesi kayıtları, 15 Ekim 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır. Müracatlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine yapılacaktır.
#NeredeKalmıştık