SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı Görevlendirmeleri

İlk defa ve yeniden görevlendirilme kapsamında görevlendirilen eğitim kurumu müdürlerinin görev yapmakta oldukları eğitim kurumları ile herhangi bir nedenle müdür başyardımcısı ve/veya müdür yardımcısı kadroları münhal bulunan eğitim kurumu müdürlerinin görev yapmakta oldukları eğitim kurumlarının boş bulunan müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılıklarına görevlendirmeler yapılması planlanmaktadır. Görevlendirme sürecine ilişkin açıklamalar ekte gönderilmiştir. 

Bu kapsamdaki müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılıklarına görevlendirmeler yapılacak olup eğitim kurumu müdürlerinin inhası ile yapılacak görevlendirme tekliflerinin; yönetmelik hükümlerine uygun olarak istenen belgelerle birlikte  09/01/2015 Cuma günü saat 12.00’e kadar Müdürlüğümüze bildirilmesi gerekmektedir.

Konunun ilgililere imza karşılığı duyurulması, iş ve işlemlerin herhangi bir aksaklığa yol açmayacak şekilde özenle yürütülmesi gerekmektedir. 

 

Açıklamalar için tıklayınız.

İnha örneği için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.