SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Sınav Görevlendirme İşlemleri-GÜNCELLENDİ

GÜNCELLENDİ: 28 Haziran 2015 Pazar günü ilçemizde yapılacak olan Açık Öğretim Ortaokulu sınav görevlendirmeleri sistem tarafından otomatik olarak yapılmış olup, görev verilen personelin MEBBİS sınav işlemleri modülünden 23/06/2015 Salı günü saat 23:59´a görev onayını yapması gerekmektedir.Onay verildikten sonra görev kartı alınacaktır.

Okulunuzda sınav görev isteği yapan öğretmenlere duyurulması gerekmektedir.

 

 

GÜNCELLENDİ:28 Haziran 2015 Pazar günü iki oturum şeklinde yapılacak olan Açık Öğretim Ortaokulu sınavı MEBBİS görev istek süresi bugün sona erecektir.Bakanlık tarafından Yerleştirme yapılan öğretmenlere SMS ile bilgilendirme yapılarak MEBBİS üzerinden görevinin onayı talep edilmektedir. Görevini onaylayan aday aynı ekran üzerinden sınav görev kartını alması gerekmektedir.

 

 

MEB Merkezi Sınavlarında (MTSAS-AÇIK LİSE-AÇIK OO vb.diğer sınavlar) görev almak isteyen öğretmenlerin görev istekleri 28 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Açık Ortaokul sınavı ile MEBBİS Sınav işlemleri modülünden gerçekleştirilecektir.İlçemizde yapılacak sınavlarda görev almak isteyen öğretmenlerimiz kişisel şifreleri ile sisteme girip başvuru yapabilirler.Sistemde ülke genelinde yapılan tüm sınavlar gözükmekte olup sistem sadece ilçemizde yapılan sınavlara ilişkin görevlendirmeleri otomatik olarak yapacaktır.

 

Konunun tüm öğretmenlere imza karşılığı tebliğ edilmesi gerekmektedir.

NOT:Tüm öğretmenlerimizin MEBBİS modülünde cep telefon numaralarının ve e-posta bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. 

Merkezi Sınav Başvuru İşlemleri

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.