SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mazerete Bağlı Yer Değiştirmelerde Tercih Edilmemesi Gereken Kurumlar(20.01.2016 Güncelleme)

 

İlçemiz Şehit Hüseyin Avni Bey İmam Hatip Ortaokulunda boş olarak belirtilen beden eğitimi branşındaki kontenjan modüle sehven yansıtılmış olup, söz konusu kurumda ihtiyaç bulunmamaktadır. Tercih yapacak öğretmenlere gerekli duyurunun yapılması gerekmektedir.


ZONGULDAK/Keçiören İlçesi Yavuz Sultan Selim Ortaokulu görsel sanatlar alanında özür durumuna bağlı yer değiştirme kontenjanına sehven yansıtılmış olup, başvuruda bulunan ve bulunacak olan tüm öğretmenlere duyurulması gerekmektedir.


2015 yılında yapılan norm güncellemelerinde hatalı norm girişi nedeniyle 2016 Yılı Ocak Ayı Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Tercih ekranında boş kontenjan olarak gözüken aşağıdaki branşlarda Niğde/Merkez/Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin (Kurum Kodu: 381059) tercih edilmemesi gerekmektedir.

Niğde/Merkez/Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (Kurum Kodu: 381059) Tercih Edilmemesi Gereken Eğitim Kurumları:
İngilizce (1 İhtiyaç)
Kimya (1 İhtiyaç)
Fizik (1 İhtiyaç)
Biyoloji (1 İhtiyaç)


Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.