SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kazanım Kavrama Testleri Memnuniyet Anketi”

Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük ve İngilizce olmak üzere 6 dersten 8.sınıf öğrencilerimize ve Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında yürütülen kurslara destek olmak amacıyla “Kazanım Kavrama Testleri” hazırlanarak resmi internet sayfasında(http://odsgm.meb.gov.tr) yayımlanmıştır.

Bu kapsamda yayımlanan “Kazanım Kavrama Testleri” ne ilişkin öğretmen ve öğrenci görüş ve önerilerinin alınması amacıyla geliştirilen “Kazanım Kavrama Testleri Memnuniyet Anketi” formları, 23/03/2015 tarihinde anket.meb.gov.tr adresinde yayımlanmıştır.

Söz konusu anket formları, 31/03/2015 tarihine kadar anket.meb.gov.tr adresinde yayımda kalacak olup anketler okulunuzda görev yapan tüm Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük ve İngilizce branş öğretmenleri tarafından cevaplandırılabilecektir. Söz konusu anketin öğretmenler tarafından görüntülenebilmesi için Millî Eğitim Bakanlığı Anket programında Kullanıcı Adı bölümüne öğretmenin T.C. kimlik numarası Şifre bölümüne öğretmenin MEBBİS şifresi yazılması gerekmektedir.

İlgililere duyurulması gerekmektedir.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.