SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karate Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3.sü Ali Dilmen Anadolu Lisesi´nden
![Karate Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3.sü Ali Dilmen Anadolu Lisesi´nden](/meb_iys_dosyalar/2018_04/26103407_karate.jpg)
Ali Dilmen Anadolu Lisesi 9/B sınıfı öğrencisi Zümra Rezzan İM, Bolu´da yapılan Karate Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3. sü olmuştur. Öğrencimizi, kendisine destek olan ailesini, antrenörünü, başta okul müdürümüz Melik Hayri ÇETİNKAYA olmak üzere tüm okul yöneticilerimizi ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.