SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güreşte Türkiye Şampiyonu Berat YÜCE
![Güreşte Türkiye Şampiyonu Berat YÜCE](/meb_iys_dosyalar/2018_05/10133704_gures.jpg)
Okullar arası Türkiye Güreş şampiyonası için Bursa´daki finallere katılan Vali Mustafa Cahit Kıraç Anadolu Lisesi öğrencisi Berat YÜCE, 200 sporcu arasında grekoremen stilde Türkiye şampiyonu olarak Erenler ilçemizi gururlandırmıştır. Öğrencimiz Berat YÜCE´yi ve antrenörünü, kendisine destek olan ailesini ve okul yöneticilerimizi tebrik eder, başarılarının daim olmasını temenni ederiz.