SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Görevi Sona Eren Yöneticiler İle İhtiyaç Fazlası Öğretmenlerin Yer Değiştirmeleri-ACİL

ACİL!

(Yayın Tarihi:18/12/2014)

Görevi sona eren yöneticiler ile norm fazlası öğretmenlerden tebligatta bulunulmamış hiç kimse kalmayacak şekilde hareket edilmesi, izin, rapor, askerlik vb. nedenlerle kişilerin fiilen görevlerinin başında bulunmamaları sebebi ile de olsa tebligatta herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi gerekmektedir.

Bu durumda olan kişilere telefon, fax, e-posta vb. iletişim araçları ile ulaşılarak tebligat yapılarak ve uygun olan bir yöntemle tercihleri alınarak diğer belgelerle birlikte takvim çerçevesinde Müdürlüğümüze ulaştırılması gerekmektedir.


 (Yayın Tarihi:18/12/2014)

Görevi sona eren yönetici ve öğretmenler ile ilgili tercih ve başvuru konulu yazı için tıklayınız.

 


 

(Yayın Tarihi:16/12/2014)

İlçemiz eğitim kurumlarında görev yapmakta olup dört yıllık görev süresini tamamlamış olan yöneticilerden norm fazlası durumunda olup yeniden görevlendirilemeyenler ile ilgi yönetmelik doğrultusunda yerlerine görevlendirme yapılan böylece yeniden görevlendirilmesi yapılmayarak yöneticilik görevleri sona eren müdür başyardımcısı/müdür yardımcıları ile yöneticilik görevinden istekleri ile ayrılarak öğretmen olarak görevine devam edecek yöneticiler ve çeşitli nedenlerle ihtiyaç fazlası durumunda olan öğretmenlerin, başvuru işlemleri başlamıştır.İlgili yazı ve başvuru dilekçeleri okul gözlerine bırakılmıştır.

Liste için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.