SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Etkileşimli Tahta ve Ağ Altyapısı Okul bilgileri (ACİL- Tüm Resmi Okullar)

21-28 Ekim 2016 tarihlerinde açtığımız Fatih Projesi Etkileşimli tahta ve Ağ Altyapısı  Okul bilgileri  VTS anketi düzenlenmiştir.  Ancak okullardan gelen bilgilerde tutarsızlık ve mükerrer sayılarla karşılaşılmıştır. Bu nedenle okulların listesi bilgilerin kontrolünün yapılması hatalı bilgilerin düzeltilmesi gerektiği için ekte paylaşılmıştır. Düzeltilen bilgilerin 02.11.2016 tarihi mesai bitimine kadar okul ismi ile kaydedilerek erenler54@meb.gov.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Rapora ulaşmak için tıklayınız.

Genel Sorunlar:

1.      Okuldaki derslik sayısı, kullanılan derslik sayısı girilecek. (Laboratuvar, atölye, Bt sınıfları, işlik  hariç). Bina sahibi okul tarafından doldurulacak. Bina sahibi olmayan okullar Derslik Sayısını boş bırakacak.

2.      Okul bina sayısı, bina sahibi okul tarafından giriş yapacak. Misafir okul giriş yapmayacaktır.

3.      Okuldaki Etkileşimli tahta sayısı, bina sahibi okul  tarafından doldurulacaktır. (eğer Etkileşimli tahtalar misafir okula ait ise Etkileşimli tahtalar  bina sahibi okul tarafına yazılacaktır.)

4.      Öğretmen ve öğrenci sayıları,  her okul ayrı ayrı dolduracaktır. 

5.      

          Okulunuzdaki Fatih Projesi Ağ Alt Yapı Çalışmaları,       

     1. Faz okulları “kesin kabul yapıldı. “

·         2. faz okullardan Muayene kabul tutanaklarını imzalayan okullar “Geçici Kabul Yapıldı.”    

·         2. faz okullardan  çalışmalar devam eden ve Muayene kabul tutanağını imzalamayan okullar “ Çalışmalar devam ediyor”

·         Diğer okullar boş bırakacaklar. 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.