SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli(Akıllı) Tahta İhtiyaç Belirleme-Resmi Okullar-ACİL

Fatih Projesi kapsamında ilimizdeki tüm örgün eğitim ( Lise, Ortaokul, İlkokul, Anaokulu, Resmi Özel Eğitim Okulları)  kurumlarında Sınıf, laboratuvar ve öğretmenler odasına Etkileşimli tahta kurulumları gerçekleştirileceğinden, tüm okullarımızın Etkileşimli tahta ihtiyaç sayılarına gereksinim duyulmaktadır. Bu konu ile ilgili bakanlık yazısı ektedir. Okullarımızdan sağlıklı verilerin alınması için sakarya.meb.gov.tr/vts ekranlarından giriş yapmaları, ayrıca ekte verilen formun 11.05.2015 mesai bitimine kadar erenler54@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Veri girişi yapmak için sakarya.meb.gov.tr/vts adresine giriş yapınız.

 

NOT: Proje Kapsamında yer alan ve daha önce tahta kurulumu yapılan okullarımız sonradan ihtiyaç duyulan etkileşimli tahta sayılarını gireceklerdir. Proje kapsamına henüz dahil edilmeyen (tahta için keşif ve kurulum yapılmamış) okullarımız tahmini ihtiyaç sayılarını gireceklerdir.Aynı binada birlikte eğitim veren okullarda sadece bina sahibi okul veri girişi yapacaktır. Binası olmayan okul/kurumlarımız giriş yapmayacaklardır.Yeni binaya geçecek okullarımız bilgileri yeni binaya göre dolduracaklardır.

NOT: Etkileşimli Tahta ihtiyaç sayısı belirlerken kütüphane, etüt sınıfları, idari odalar, uzunluğu 10 metreden uzun çok amaçlı salon veya konferans salonlarına Etkileşimli tahta kurulumu yapılmayacaktır.

 

Sadece Derslik, Laboratuvar, Öğretmenler odası, uzunluğu 10 metreden küçük çok amaçlı salonlara kurulum yapılacaktır.


Bakanlık yazısı için tıklayınız.
Form için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.