SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Arttırma Projesi

Sakarya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce uygulanan Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi kapsamında uygulamaya geçirilen e-motivasyon modülü Aralık ve Mart dönemi veri girişleri 05/04/2016 Salı günü saat 23:59´a kadar uzatılmıştır.  Eksikleri olan okullarımızın bu tarihi dikkate alarak tüm etkinliklerini ve takip formlarını doldurmaları gerekmektedir.

 

NOT: Etkinlikler için veri girişi yapmaya devam edebileceksiniz, ancak Mart sonuna kadar tamamlanması gereken bir faaliyet tanımladıysanız, onun takip formunu Salı günü saat 23:59´dan itibaren bir daha doldurmanız mümkün değildir.

Ancak Mart-Nisan-Mayıs aylarını kapsayan bir faaliyet girişiniz var ise, o etkinliğin Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirdiğiniz etkinliklerini gerçekleştirdiğinizi ispatlamak amacı ile takip formunu girmeye devam edeceksiniz zaten, yani geçmiş dönemli takip formu girişi kapanacaktır sadece. Yoksa her istediğinizde aklınıza gelen yeni bir faaliyet girebilir ve etkinliği gerçekleştirdiğinizde takip formu girişini yapabilirsiniz.

 

Aklınıza takılan her soru için ;

Erenler İlçe MEM

Motivasyon Projesi Koordinatör Öğretmeni 

Zehra LAÇİNOĞLU Dahili: 23´den 


arayabilirsiniz .

 

Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

 

******


Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Arttırma Projesi kapsamında Veri Toplama Sistemi üzerinden düzenlenen e-motivasyon modülü aktive edilmiştir.

Resmi kurum ve okullarımızın VTS ekranından kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. 

Bu doğrultuda yapılması gerekenler için yönergeyi tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.