SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme Yetiştirme Kursları Eğitim Materyalleri(Resmi Ortaokul ve Liselere)

2015-2016 öğretim yılı Milli Eğitim Bakanlığı Destekleme ve Yetiştirme Kursları başlamış olup, kurslarla ilgili yıllık çalışma örnek planları Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürülüğünün http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar internet adresinde yayımlanmıştır.

Ayrıca, yukarıda belirtilen internet sayfasında  Destekleme ve Yetiştirme Kursları kazanım ve kavram testleri ile testlerin videolu çözümleri (8.sınıf matematik dersi) öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Öğrencilerin, farklı kaynak arayışına girmeden kazanımlara uygun olarak hazırlanan bu eğitim materyallerinden azami derecede faydalandırılmasının, öğrenci başarısını artırmada bir etken olacağı değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle, öğrenci, öğretmen ve okul müdürlüklerimizin söz konusu eğitim materyallerini, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürülüğünün http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar internet adresinden takip etmeleri ve öğretim faaliyetlerinde etkin bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.