SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları İşlemleri-GÜNCELLENDİ

Kurs merkezi başvuruları bugün müdürlüğümüz tarafından onaylanacaktır.Yarın itibari ile öğretmen başvuru ekranı açılacaktır.Kurs merkezi okullarımızın seçtikleri kursları kontrol ederek varsa güncellemeleri bugün saat 15:00´e kadar yapmaları gerekmektedir.

 

 

GÜNCELLENDİ:DYK kılavuzunda 5.6.7. ve 9.10.11.sınıflarda bir öğrencinin en fazla 3 dersten kurs alabileceği, 8. ve 12.sınıflarda en fazla 6 dersten alabileceği belirtilmiş olup bazı okullarımız tarafından bu durumun sisteme bu ders sayıları kadar işleneceği anlaşılmıştır.E-kurs modülünde dersler seçilirken sistem ders sayısı sınırlaması getirmemektedir.Okullarımız sisteme okullarının fiziki imkanlarını ve öğretmen taleplerini-öğrenci ihtiyaçlarını da dikkate alarak ders seçimlerini işleyeceklerdir.Daha sonra bu derslerden 5.6.7.9.10.11.sınıf öğrencileri (1 öğrenci)en fazla 3 tanesini, 8.12.sınıf öğrencileri(1 öğrenci) en fazla 6 dersi seçebileceklerdir.Bu açıklamalar doğrultusunda girişlerin tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir. 

 

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu

Kurs merkezi olacak okullarımız ile Halk Eğitimi Merkezi müdürlüğünün kılavuz doğrultusunda modüle girişlerini 11 Eylül 2015 Cuma günü tamamlamaları gerekmektedir.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.