SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çeşitli Duyurular

  • Bakanlığımız Müsteşarlık Makamının  "Yurtdışı Yarışma, Çalıştay vb. Etkinliklere Katılım " konulu 21/12/2015 tarih ve 13152907sayılı yazısı için tıklayınız.

 

  • Bakanlığımızın temsil edildiği Avrupa Birliği ve diğer uluslararası seminer, kongre, konferans, çalışma grubu ve benzeri faaliyetlere ilişkin toplantılarda davet yazısında ulaşım, konaklama, cep harçlığı vs giderlerin kısmen veya tamamen davet eden kuruluş tarafından karşılanacağı belirtilmektedir. Bu neviden davetlere ilişkin görevlendirmelerde Makam OLUR´u alınması için AB ve Dışilişkiler Genel Müdürlüğümüze gönderilecek talep yazılarında "ULAŞIM için gereken uçak bileti bedelinin görevli personele nakit avans vb. olarak ödenmesi, bilet bedelinin davet edilen kuruluştan görevli personel tarafından geri alındığı (reimbursement) tarihten itibaren 7 işgününde avansın kapatılması" cümlesi dahil edilerek gönderilmesi ile ilgili; Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarlığının 21.12.2015 tarihli ve 13152898 sayılı yazısı için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.