SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

    Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi (b) yazılarında belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahta kurulumu yapılan okullara 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 2.dönem için Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. Görevlendirmeler öncelikli olarak 1.Faz kapsamındaki okullara verilecektir. 2.Faz kapsamında Etkileşimli Tahta kurulumu yapılan, ağ altyapısı ve fiber internet bağlantısı tamamlanan ve yapılması planlanan ekli listedeki okullara görevlendirme yapılacaktır.

    Bilgilerinizi, İlçeniz okullarında görevli öğretmenlere gerekli duyurunun imza karşılığı yapılarak, şartları taşıyan öğretmenlerin başvurularını http://sakarya.meb.gov.tr/bitero sayfasında yer alan BTR başvuru menüsünden TC.kimlik numaraları ile  yaparak okul müdürlüğünce onaylanmış başvuru formlarının ve istenilen belgelerin 23 Ocak 2017 Pazartesi  günü mesai bitimine kadar resmi yazı ile Müdürlüğümüze  gönderilmesi gerekmektedir.

Gerekli evrakları indirmek için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.