SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirmeleri (Resmi Okullar)

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. Fatih Projesi kapsamındaki ekli listede belirtilen ortaöğretim okullarına  öncelik verilecektir. Okullarımızda görevli öğretmenlere duyurunun imza karşılığı yapılarak, şartları taşıyan öğretmenlerin http://sakarya.meb.gov.tr/bitero/ adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Okul yöneticileri aynı sisteme kurum kodu ve şifreleri ile giriş yaptıklarında "Kullanıcı Menüsü" altında yer alan  "BTR Başvuruları" ekranından kendi okullarından başvuran öğretmenleri görebilmektedir.Ekrana gelen listede her başvuru kaydının sağ tarafında yer alan "onayla" yazısına tıklayarak "Evet" veya "Hayır" seçeneklerinden birine tıklayarak onaylama veya onaylamama işlemi yapabileceklerdir.

Bu form okul müdürü ve başvuru sahibi tarafından imzalanıp, mühürlendikten sonra diğer belgelerle birlikte 21 Ocak 2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar resmi yazı ile Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.

 

Not: Okul girişleri için gerekli şifre işlemleri ile ilgili bilgiler okullarımızın resmi e-posta adresine gönderilmiştir.

 

Yazı örneği ve Form için tıklayınız.

Fatih Projesi Kapsamındaki Okulların Listesi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.