SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bazı Ders Kitapları ile ilgili Açıklamalar

1. Orta öğretim 9. sınıflar için hazırlanan İngilizce 9 Öğretim Materyalinin (takım) baskı işlemleri devam etmekte olup, Kitap Seçim Modülüne ihtiyaç giren okulların kitapları en geç Ekim ayı sonuna kadar gönderilmiş olacaktır. Herhangi bir nedenle Kitap Seçim Modülüne ihtiyaç girmeyen okulların ihtiyaçları ise il milli eğitim müdürlüklerine yazılı olarak bildirilerek 9 Ekim tarihine kadar Kitap Seçim Modülüne girişleri sağlanacaktır. Adı geçen öğretim materyalinin PDF kayıtları ve dinleme bölümleri www.meb.gov.tr adresinde “HİZMETLER” menüsündeki “DERS KİTAPLARI” butonuyla açılan sayfada hizmete sunulmuştur.

2. İlkokul 4. sınıflarda okutulmak üzere Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca yeni hazırlanan “İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 4 Öğretim Materyali”nin ihtiyaç miktarı Kitap Seçim Modülüne yüklenmiş olup, PDF kaydı www.meb.gov.tr adresinde “HİZMETLER” menüsündeki “DERS KİTAPLARI” butonuyla açılan sayfada hizmete sunulmuştur. Adı geçen kitabın baskı iş ve işlemlerine başlanılmış olup, baskının tamamlanmasını müteakip dağıtımı yapılacaktır.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.