SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Balance Fitness Center İle Üyelik Protokolü İmzalandı
![Balance Fitness Center İle Üyelik Protokolü İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/02142837_balance.jpg)
Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Balance Fitness Center arasında üyelik protokolü imzalanmıştır.Protokol gereği Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı resmi ve özel okul/kurumlarda görev yapan tüm çalışanlara, eşlerine ve çocuklarına 02.04.2020 tarihine kadar geçerli olmak üzere liste fiyatları üzerinden %25 indirim uygulanacaktır. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Ayhan ERSOY tüm çalışanlarımıza sağlık ve spor dolu bir yaşam temennisinde bulundu.
Fiyat listesi için tıklayınız .