SAKARYA
ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ali Dilmen Ortaokulu Bilgi ve Kültür Yarışması Bölge Finallerinde 3.Olarak Finale Yükseldi!
Adapazarı,Arifiye,Erenler,Serdivan ve Sapanca ilçelerinden katılan okulların yarıştığı ve Arifiye´de yapılan "Bilgi ve Kültür Yarışması Bölge Finallerinde" 3.olan Ali Dilmen Ortaokulu İl Finallerine katılmaya hak kazandı.Öğrencilerimizi ve bu başarıda emeği geçen okul yöneticisi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.![Ali Dilmen Ortaokulu Bilgi ve Kültür Yarışması Bölge Finallerinde 3.Olarak Finale Yükseldi!](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_11152421_alidilmen.jpg)