SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Değerlendirme Toplantıları

Bakanlığımızca yayımlanan “Aday Öğretmen Yetiştirme Sürecine İlişkin Yönerge” çerçevesinde düzenlenen program kapsamında bugüne kadar yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, süreç içerisinde aksayan yönlerin tespiti ve gereken tedbirlerin alınması amacıyla illerde düzenli olarak “Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Değerlendirme Toplantıları” düzenlenecektir.

İlimizde yapılacak toplantıların ilki 31 Mart 2016 Perşembe günü saat 08.45’te Adapazarı Özel Şahin Okulları Kampüsü Konferans Salonunda ekteki gündem doğrultusunda İl Millî Eğitim Müdürümüzün başkanlığında “Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci”ni geçiren tüm adayların katılımıyla gerçekleşecektir. 

Bilgilerinizi ve Şubat 2016 da İlimize ataması gerçekleşen tüm aday öğretmenlerin, Yetiştirme Süreci Koordinatörleri "Dilek Balcı SAYGILI, Kadir GEZER, Mehmet KILIÇ ve Zekeriya KARA"nın da toplantının yapılacağı  31 Mart 2016 Perşembe günü saat 08.45’te Adapazarı Özel Şahin Okulları Kampüsü Konferans Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Aday öğretmen listesi için tıklayınız.

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.