SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5.Sınıflar İl Geneli İzleme Araştırma Sınavı (Tüm Okullar)

OKULLARLA İLGİLİ FORMLAR:

EK-1 İÇİN TIKLAYINIZ.
EK-2 İÇİN TIKLAYINIZ.
TUTANAK İÇİN TIKLAYINIZ.

NOT:Cevap kağıtlarında öğrencilerin TC Kimlik numaraları doldurulacağı için okul idarecilerimizin sınav öncesinde e-okuldan TC Kimlik numaralı öğrenci listelerini çıkartarak gözetmen öğretmenlere vermeleri gerekmektedir.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il geneli resmi/özel okullarda eğitim gören 5.sınıf öğrencilerine yönelik 27-28 Aralık tarihlerinde TÜRKÇE-MATEMATİK-FEN BİLİMLERİ derslerinden izleme araştırma sınavı yapılacaktır.

*Öğrenciler, İzleme Araştırma sınavlarına kendi okul ve sınıflarında gireceklerdir.Sınav tarihlerinde eğitim öğretime devam edilecek, ara verilmeyecektir.

 *Özel okullarımıza müdürlüğümüz tarafından öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.

*Okullarda sınavla ilgili iş ve işlemlerden(salonların hazırlanması,sınav evraklarının alımı,teslimi,formların hazırlanması) daha önce belirlenen okul ölçme değerlendirme komisyon üyeleri sorumlu olacaktır.

 

SINAV UYGULAMA ESASLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

TÜRKÇE DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

MATEMATİK DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

FEN BİLİMLERİ DERSİ KAZANIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

NOT:Sınav ile ilgili ekler daha sonra yayımlanacaktır.Sınava ilişkin tüm duyuru ve dosya paylaşımları buradan yapılacaktır.

 

BİLGİ İÇİN:ÖMER ERDOĞAN

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.