SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Spor Turnuvaları (Resmi/Özel Tüm Okullara)

24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği içinde öğretmenlerimizin katılımıyla spor turnuvaları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Turnuvalar futbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında düzenlenecek olup bunlarla ilgili talimatnameler ekte verilmiştir.

Öğretmenlerimiz katılmak istedikleri branşlarda, kendi okullarındaki öğretmenlerinden oluşturdukları ve okul müdürlüğüne onaylattıkları takımları ile turnuvalara katılabileceklerdir. Okullar birden fazla takım ile turnuvalarda yer alabileceklerdir.

Turnuva programlarının hazırlanabilmesi için, ekli branşlar ile bu branşlara ait talimatnameler çerçevesinde oluşturulacak takım listelerinin, 20 Ekim 2015 Salı günü mesai bitimine kadar hizmetici54@meb.gov.tr adresine ve İl Milli Eğitim Müdürlüğününe ulaştırılması gerekmektedir. Katılım durumuna göre belirlenecek fikstür, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün http://sakarya.meb.gov.tr adresinden duyurulacaktır. 

 

  

 

NOT: Katılım Listelerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne geç ulaşma ihtimaline karşı, okul müdürlüklerince onaylanan takım listelerinin hizmetici54@meb.gov.tr mail adresine de gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra ulaştırılan takım listeleri fikstüre dahil edilmeyecektir.

 

 

 

 

Şartname için tıklayınız.

Sporcu Beyanı için tıklayınız. 

 

 

 

  

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.