SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2019 Stratejik Plan Çalışmaları-GÜNCELLENDİ

Hazırlanan planların kontrol için 07 Aralık 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar erenler54@meb.gov.tradresine gönderilmesi gerekmektedir.


GÜNCELLENDİ:2015-2019 Stratejik Plan hazırlama çalışmaları kapsamında daha önce aynı binada eğitim veren okullarımızın tek plan yapacakları belirtilmişti.Fakat geçen hafta il milli eğitim müdürlüğünde yapılan toplantı sonrasında aynı binada eğitim veren ilkokul-ortaokulların planlarının ayrı olması gerektiği belirtilmiştir.Bu sebeple bu durumda olan okullarımızın planlarını ayrı ayrı yapmaları gerekmektedir.

 

2015-2019 Stratejik Plan çalışmaları ile ilgili müdürlüğümüz taslak planı ekte verilmiş olup okul ve kurumlarımızın daha önce belirtilen açıklamalar doğrultusunda planlarını güncellemeleri, ayrıca ekte verilen performans gösterge tablosunda sarı renkte belirtilen okul göstergelerini kendi planlarına almaları gerekmektedir.

 

 

İlçe Stratejik Plan taslağı için tıklayınız.
Performans göstergesi için tıklayınız. 

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.