SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

17 nolu ESY (Etkileşimli Sınıf Yönetimi) -Uzaktan Eğitim Alan Öğretmenlerin Dikkatine-

İlçemizde Fatih Projesi kapsamında 17 nolu  ESY (Etkileşimli Sınıf Yönetimi) uzaktan eğitimi kursuna başvuru yapan öğretmenlerimizin V sınıf, eba ders ve tablet kullanımı sınıf içinde öğretmenlerimize rehberlik yapması amacı ile okullara görevlendirilen BTR öğretmenleri ve Fatih Eğitimenleri tarafından rehberlik faaliyetleri yapılacak olup 17  nolu kurs öğretmen listesi aşağıdaki tabloda sunulmuştur. 

Rehberlik faaliyetini yapacak olan BTR ve Fatih eğitmenleri  sınıf içi ders işlenişi gözlem formunu Uzaktan eğitime katılan tüm öğretmenlerin en az bir ders saati öğrencilerle ders işlenişi yapması gerekmektedir. Bu form  öğretmen ile  rehberlik yapacak BTR veya  Fatih Eğitmeni ile birlikte ortak doldurulacak “Ders İşlenişi Gözlem Formu” okul müdürüne imzalatılarak il koordinatörlüğünde muhafaza altına alınacaktır. BTR görevi yürüten öğretmenler gerek kurs esnasında gerekse diğer zamanda yaptıkları ders işlenişi rehberliklerini liste halinde tutacaklardır.

29-02-2016

Erenler Mah. Erenler Cad. No 5/3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.