SAKARYA ERENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yunus Çiloğlu MTAL, Kimyagerler Derneği ile protokol imzaladı

Erenler Yunus Çiloğlu MTAL, okuldaki kimya teknolojisi alanının altyapısını geliştirme ve öğrenci niteliğinin arttırma amacıyla Kimyagerler Derneği ile sosyal ve bilimsel işbirliği protokolü yapıldı.
Yunus Çiloğlu MTAL, Kimyagerler Derneği ile protokol imzaladı

Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Marmara Bölgesi Kimyagerler Derneği arasında sosyal ve bilimsel işbirliği protokolü yapıldı. Kimyagerler Derneği Genel Başkanı Ahmet Aktaş ve derneğin Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İkram Cengiz, ilk olarak okuldaki laboratuvar ortamlarını gezip, kimya teknolojisi alan öğretmenleri Mukadder Yiğit ve Osman Ada’dan gerekli bilgileri aldıktan sonra, alan öğrencileriyle de tanışma toplantısı yaptılar. Daha sonra Okul Müdürü Alim Oktar ile birlikte törene geçilerek hazırlanan protokol imzalandı. “Kimya alanında eğitim gören öğrencilerin daha nitelikli ortamlarda, iyi bir eğitim alması için her türlü desteği sunmayı dernek olarak sorumluluk addediyoruz.” diyen Kimyagerler Derneği Genel Başkanı Ahmet Aktaş, protokolün amaçlarını ise “Okulun, eğitsel, sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi  yolu ile güçlendirilmesi; sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücü yeni teknik ve yöntemlere dayalı olarak yetiştirmek” şeklinde açıkladı. Okul Müdürü Alim Oktar ile alan öğretmenleri, Kimyagerler Derneği’ne sundukları destekten dolayı teşekkürlerini ileterek, protokolün öğrenciler açısından olumlu sonuçları beraberinde getireceğini ifade ettiler.


08-06-2017

Yeni Mahalle Sakarya Cad. No 371 Kaymakamlık Binası Kat 3 54200 Erenler / SAKARYA - 0264 241 04 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.